Kojenecké potreby

Zobraziť:

BabyOno Podbradník I eat and I grow 3m+

BabyOno Podbradník I eat and I grow 3m+

Podbradník I EAT A GROW je vyrobený z vysoko kvalitnej froté bavlny. Vnútorná vrstva je potiahnutá nepremokavým materiálom, ktorý navyše chráni odev pred nečistotami a je nepremokavý. Pohodlné a praktické zapínanie na suchý zips zvyšuje pohodlie pri nosení a farebné aplikácie robia jedenie pre dieťa príjemnejším.

2,- € Zobraziť detail produktu
BabyOno Podbradník frotte + PEVA --Objaviteľ chutí 6m+

BabyOno Podbradník frotte + PEVA --Objaviteľ chutí 6m+

Podbradník je vyrobený zo 100 % bavlny s frotté úpravou a pogumovanou vrstvou PEVA, ktorá zabráni priesaku tekutín a zašpineniu odevu dieťaťa. Praktické zapínanie na suchý zips. Atraktívne farbené vzory.

2,20 € Zobraziť detail produktu
BOBAS Podbradník PEVA+ frotte S-D4  12m+

BOBAS Podbradník PEVA+ frotte S-D4 12m+

Podbradník s pútavým farebným motívom. Vrchný materiál je voskované plátno (PEVA) a podšívka je froté bavlna. Dokonale chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma, aj na cestovanie. Podbradník na suchý zips okolo krku.

2,50 € 2,20 € Zobraziť detail produktu
BabyOno Podbradník frotte + PEVA --Jem už sám--  9m+

BabyOno Podbradník frotte + PEVA --Jem už sám-- 9m+

Podbradníky je vyrobený zo 100 % bavlny s frotté úpravou a pogumovanou vrstvou PEVA, ktorá zabráni premočeniu a zašpineniu odevu dieťaťa. Praktické zapínanie na suchý zips. Atraktívne farbené vzory.

2,50 € Zobraziť detail produktu
Bobas Podgumovaný podbradník Bobas S-D8  24m+

Bobas Podgumovaný podbradník Bobas S-D8 24m+

Podbradník s pútavým farebným motívom pre deti od 24m+. Materiál froté bavlna podšívaná voskovaným plátnom (PEVA) chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma,počas cestovania.

2,50 € Zobraziť detail produktu
 Bavlnený podbradník Bobas 24m+

Bavlnený podbradník Bobas 24m+

Podbradník s motívom vhodný pre malých papošov. Materiál froté bavlna podšívaná froté bavlnou chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma aj na cestovanie. Elastický patent okolo krku.

2,50 € Zobraziť detail produktu
BOBAS  Bavlnený podbradník Bobas S-D9  12m+

BOBAS Bavlnený podbradník Bobas S-D9 12m+

Podbradník s motívom vhodný pre malých papošov. Materiál froté bavlna podšívaná froté bavlnou chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma aj na cestovanie. Zapínanie na suchý zips okolo krku.

2,50 € Zobraziť detail produktu
 Pogumovaný podbradník Bobas S-F4 36m+

Pogumovaný podbradník Bobas S-F4 36m+

Veselý podbradník vyrobený z voskovaného plátna (PEVA) chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma, aj na cestovanie, či škôlkárske aktivity /modelovanie,maľovanie,.../

3,- € Zobraziť detail produktu
 Podgumovaný podbradník Bobas S-F3 24m+

Podgumovaný podbradník Bobas S-F3 24m+

Podbradník s pútavým farebným motívom pre deti od 24m+. Materiál froté bavlna podšívaná voskovaným plátnom (PEVA) chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Komfortný, jemný, poddajný, vhodný na doma, aj na cestovanie. Podbradník s rukávmi má na zadnom dieli suchý zips.

3,80 € Zobraziť detail produktu
BOBAS Podbradníky PEVA + frotte  Bobas S-3  3ks  0-12mes.

BOBAS Podbradníky PEVA + frotte Bobas S-3 3ks 0-12mes.

Set 3 ks obšívaných podbradníkov vhodný pre najmenších papošov. Materiál froté bavlna s nepremokavou podšívkov PEVA chráni dieťatko pred ušpinením. Jemný, poddajný, prateľný, vhodný na doma aj na cestovanie. Uväzovanie okolo krku.

3,80 € Zobraziť detail produktu
BOBAS Podgumovaný podbradník Bobas S-F2 24m+

BOBAS Podgumovaný podbradník Bobas S-F2 24m+

Podbradník s pútavým farebným motívom pre deti od 24m+. Materiál froté bavlna podšívaná voskovaným plátnom (PEVA) chráni dieťatko pred ušpinením a priesakom tekutín. Jemný, poddajný, vhodný na doma, aj na cestovanie. Zásterka má na zadnom dieli suchý zips.

4,40 € Zobraziť detail produktu
T-tomi Bambusový slintáčik

T-tomi Bambusový slintáčik

Bambusový podbradník-slintáčik je vyrobený z dvoch vrstiev tkanej bambusovej viskózy. Praktické zapínanie na dve patentky umožňuje jednoduchú reguláciu veľkosti.

4,90 € Zobraziť detail produktu
Tommee Tippee Podbradník bavlna + PEVA 3ks

Tommee Tippee Podbradník bavlna + PEVA 3ks

Bavlnený podbradník so spodnou úpravou PEVA chráni dieťatko a jeho odev pred ušpinením. Podbradník je na suchý zips zapínateľný na zadnej časti Lem okolo celého podbradníka

7,60 € Zobraziť detail produktu
výpredaj
mOmma  Podbradník Soft Bib

mOmma Podbradník Soft Bib

Vodeodolný podbradník z rodinky mOmma s dvoma pripínateľnými bavlnenými podbradníkmi skutočne chráni odev Vášho dieťatka. Vďaka regulovateľnému zapínaniu okolo krku rastie spolu s dieťatkom.

11,90 € 8,50 € Zobraziť detail produktu


Hodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.