Tommee Tippee Kojenecká fľaša closer to nature 150 ml

Kojenecká fľaša closer to nature 150 ml
Kojenecká fľaša closer to nature 150 ml
Kojenecká fľaša closer to nature 150 ml

Cumlík je vyrobený z veľmi jemného silikónu, ktorý sa počas kŕmenia napína a predlžuje spôsobom podobným ako sa správa prsník matky počas dojčenia. Teplá tekutina zahreje cumlík na príjemnú teplotu a tiež mäkký koniec cumlíka pripomína materskú bradavku, takže dieťatko nepociťuje rozdiel medzi kojením a kŕmením z tejto špeciálne navrhnutej fľaše.

Výrobca: Tommee Tippee
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnosť: skladom
Záruka: 2 roky

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Kojenecká fľaša closer to nature 150 ml
Kojenecká fľaša closer to nature 150 mlVyberte si farbu:

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
5,90 €
4,92 €

Fľaštička antikoliková je s malým ventilačným otvorom na okraji cumlíkov, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľašky a umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.


Technická špecifikácia:
150 ml
0% BPACharakteristiky:
Tommee Tippee je značka, ktorá pochádza z Anglicka. Vyrába plastové riady a dojčenské potreby. Počnúc detskou vysielačkou, dojčenskými antikolikovými fľašami, cumlíkmi pre deti, až po koše na plienky. Na každom dojčenskom výrobku značky Tommee Tippee nájdete označenie „BPA Free“. To znamená, že tieto výrobky neobsahujú žiadnu z päťdesiatich najrozšírenejších chemikálií. Zdravotná nezávadnosť je pre Tommee Tippee veľkou prioritou. V zahraničí aj českom trhu sa stala značka Tommee Tippee bežnou súčasťou domácnosti s malými deťmi a je odporúčaná pediatrami a pôrodnými asistentkami.


Video k produktu:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u6q-sShO9mQHodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.