Kidorable Nepremokavý batoh Lucky cat

Nepremokavý batoh  Lucky cat

Detský batoh zo 100% nepremokavého materiálu.
Vhodný na každú príležitosť, predovšetkým pre malých cestovateľov, ktorý potrebujú mať vždy všetko suché .Mal by byť v otdor výbave každého zvedavca.
Hodí sa na prechádzky do lesa, na prechádzky do mesta, ale aj na cestovanie autom , či lietadlom. Je vyrobený z PVC, čo umožňuje jednoduchú údržbu. Stačí ho jednoducho umyť a bude vyzerať opäť ako nový.

Výrobca: Kidorable
Hmotnosť: 0.3 kg
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Nepremokavý batoh Lucky cat
Nepremokavý batoh Lucky catCena s DPH:
Cena bez DPH:
15,- €
12,50 €

Vlastnosti :
Materiál : PVC
Zapínanie na zips s myškou.
Predné vrecko na zips.
regulovateľné pásy na ramená.


Podobné produkty:
 Detský batoh Rybka Nemo

Detský batoh Rybka Nemo

Tieto milé batohy s motívom obľúbených zvieratiek znamenajú množstvo dobrej zábavy počas prechádzky. Schovajú mnoho vecí a vodítko dá rodičom kontrolu nad pohybom detí. Vnútri je miesto , kde je možné napísať meno dieťaťa, telefónne číslo a i. Vytiahnutím kapucne z batohu sa dieťa v okamihu zmení na malú nezbednú rybku.

23,- € Zobraziť detail produktu
 Detský batoh Kravička

Detský batoh Kravička

Ak sa vyberiete s dieťaťom do prírody , patrí sa " byť za kravičku". Vytiahnutím kapucne z batohu sa dieťa v okamihu zmení na malú nezbednú kravičku s očkami a uškami. Tieto milé batohy s motívom obľúbených zvieratiek znamenajú množstvo dobrej zábavy počas prechádzky....

23,- € Zobraziť detail produktu
 Detský batoh/kufrík na ramená 3 v 1

Detský batoh/kufrík na ramená 3 v 1

Roztomilý detský kufrík značky Benbat bude neoddeliteľnou súčasťou Vašich ciest. S kufríkom Benbat bude cestovanie tak zábavné. Kufrík v sebe spája množstvo priestoru na všetky obľúbené veci vašeho dieťatka a stolík na kreslenie počas dlhého čakania napr. na lietadlo,autobus....

29,- € Zobraziť detail produktu
 Detský batoh Adventurer

Detský batoh Adventurer

Tento model z rodiny LittleLife je určený o niečo starším deťom . Je objemný a zmestí sa doň všetko čo malá prieskumníčka na výlete môže potrebovať. Hlavná komora je uzamykateľná na zips. Bočné komory sú vyrobené z reflexného materiálu pre vyššiu bezpečnosť dieťaťa.

24,- € Zobraziť detail produktuHodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.