Tommee Tippee Absorbčné vložky jednorázové 50 ks

Absorbčné vložky jednorázové 50 ks

Jednorázové laktačné vložky do podprsenky obsahujú vode odolný podklad , vysoko absorbčný lapač vlhkosti. Sú dvojvrstvové, umožňujúce cirkuláciu vzduchu. Jemná vnútorná vrstva nedráždi citlivé bradavky. Jemne opracovaný okraj sa vynikajúco prispôsobí prsníku a dokonale zabezpečí suchosť pokožky.


Výrobca: Tommee Tippee
Hmotnosť: 0.1 kg
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Absorbčné vložky jednorázové 50 ks
Absorbčné vložky jednorázové 50 ksCena s DPH:
Cena bez DPH:
8,90 €
7,42 €Technická špecifikácia:
50 ks v balení


Charakteristiky:
Značka Tommee Tippee® pochádza z Veľkej Británie a ponúka sortiment obľúbených kojeneckých fliaš imitujúcich prsník a ďalšie produkty, ktoré uľahčujú obdobie kojenia a zároveň umožňujú pohodlne kombinovať kojenie a kŕmenie z fľašky. Ďalej v ponuke nájdete širokú paletu doplnkov pre kŕmenie dieťaťa na cestách, sterilizátory, cumlíky a i. Pre dojčatá sú určené nekvapkajúce poháriky, tanieriky, lyžičky a misky pre prvé kŕmenie.


Podobné produkty:
 Absorbčné vložky do podprsenky jednorázové denné 60 ks

Absorbčné vložky do podprsenky jednorázové denné 60 ks

Jednorázové denné vložky zabezpečujúce hygienu, komfort a pohodlie. V prvých dňoch po pôrode a kým sa laktácia neustáli majú nezastupiteľnú úlohu. Zabraňujú pretekaniu mlieka cez oblečenie a vzniku nepekným fľakom. Sú ultra tenké, anatomicky tvarované a samolepiaci pásik zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke.

8,50 € Zobraziť detail produktu
 Nočné absorbčné  vložky 20 ks

Nočné absorbčné vložky 20 ks

Jednorázové ultra absorbčné vložky vhodné na každodenné použite, ale predovšetkým ich super absorbčná vložka ich predurčuje na použitie hlavne v noci. Sú príjemné, nedráždia pokožku a chránia odev pred pretečením materského mlieka.

7,90 € Zobraziť detail produktu
 Absorbčné pracie vložky do podprsenky 6 ks

Absorbčné pracie vložky do podprsenky 6 ks

Absorbčné laktačné vložky sú vhodné pre opakované použitie . Bavlnená predná vrstva je mäkká a príjemná pre pokožku a absorbčná výplň odvádza vlhkosť. Vonkajšia čipková úprava dodáva pocit ženskosti. 6 ks v balení. Súčasťou je vrecúško na pranie.

12,50 € Zobraziť detail produktuHodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.