MATEX Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI

novinka
Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI

Lekársky výrobok Ochranné prestieradlo matraca KOMFI, chráni matrac pred vlhkosťou, znečistením močom, krvou, stolicou, olejmi, tukmi.
Zabezpečuje ochranu pred vírusmi roztočmi, baktériami a alergénmi.
Pokožka dieťatka ostáva suchá a okysličená.


Výrobca: MATEX
Hmotnosť: 0.5 kg
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI
Ochranný hygienický chránič matraca KOMFITrojvrstvová štruktúra základu BabyMatex KOMFI vytvára prirodzenú ochranu tela dieťaťa a bariéru pre roztoče a baktérie v matraci, ktorú je vzhľadom na rozmery ťažké udržiavať. Materiál je mäkký, vytvára hladký povrch bez nerovností, ktorý predchádza odreninám, a podráždeniam pokožky, vzniku lokálnych tlakov a tvorbe preležanín.
Redukuje povrchovú teplotu tela, zlepšuje náladu a komfort ležania. Znižovaním retenčného tepla znižuje riziko vzniku preležanín.
Vyznačuje sa odolnosťou na prach, predstavuje prekážku pre kvapaliny a mikroorganizmy ( vrátane alergénov) vzdušnosťou, jednoduchosťou ukladania.

Upínacie gumy umiestnené v štyroch rohoch základu zabraňujú nechcenému skĺznutiu z matraca pod plachtu počas spánku. Vhodný pre akúkoľvek výšku matraca.
Podpovrchové vrstvy sú:

Prírodná vrstva - bavlna, žakárová pletenina - prírodná vrstva, príjemná na dotyk, eliminujúca vplyv elektrostatického povrchového napätia počas spánku,

Absorpčná vrstva - zodpovedná za: mäkkosť podkladovej vrstvy, hromadenie kvapaliny a vlhkosti. Je vyrobená z kremíkových vlákien s rýchlymi vlastnosťami prenosu / odparovania vlhkosti pre väčšie pohodlie.

Stabilizačná a ochranná vrstva - zaisťuje stabilizáciu celej spodnej vrstvy počas prania a chráni absorpčnú vrstvu pred trením na matraci.

Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI
60x120cm
Cena s DPH:
Cena bez DPH:
12,40 €
10,33 €
Ochranný hygienický chránič matraca KOMFI
70x140cm
Cena s DPH:
Cena bez DPH:
16,60 €
13,83 €

Technická špecifikácia:
Zloženie:
33% bavlna, 33% PES, 34% PA
Absorpčná vrstva: silikónové vláknoCharakteristiky:
Ochranný poťah na matrac plní svoju funkciu v zdravotníckych zariadeniach, strediskách sociálnej pomoci, penziónoch, jasliach, sanatóriach, atď.
Možnosť využiť v domácom prostredí, materských školách, ako podložky pre osoby, ktoré nedokážu udržať moč a stolicu.
Hodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.