Lés Deglingos Melamínový tanier Les Déglingos HIPPIPOS

novinka
Melamínový tanier Les Déglingos HIPPIPOS
Melamínový tanier Les Déglingos HIPPIPOS

Les Deglingos je výnimočná banda. Skladá sa z bláznivých zvierat, vždy túžiacich po šialenstve a hudbe. Milujú spievať (aj keď nie vždy vedia), vymýšľať nové slová (najmä tie, ktoré končia "-os"), infikujú optimizmus a nikdy ich netreba dvakrát presviedčať na "somariny". Niekedy však dávajú prednosť pritúliť sa, aj pred najlepším dobrodružstvom. Rovnako ako Ty.Výrobca: Lés Deglingos
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Melamínový tanier Les Déglingos HIPPIPOS
Melamínový tanier Les Déglingos HIPPIPOSCena s DPH:
Cena bez DPH:
11,- €
9,17 €

Hippopotamus Hippipos je vášnivý cestovateľ a najväčší vizionár, ktorého poznáte. Má milión nápadov za minútu a nebojí sa výziev. Reaguje s nadšením na všetko, čo je zvláštne a bude vás v každej situácii motivovať. Ba! Dokonca Ťa nahovorí aby si vyskúšal zmrzlinu z mrkvy, naučiť sa plávať a jazdiť na kolieskových korčuliach. Štvorcový, dvojdielny tanierik so zaoblenými hranami je vhodný aj na prvé jedlo dieťaťa. Bezpečný, ľahký a šikovný bude tiež pri učení, ako jesť samostatne. Vyrobené z neporaziteľného melamínu najvyššej kvality.

Technická špecifikácia:
Možno ho umývať v umývačke riadu.

Ohrev v mikrovlnnej rúre sa neodporúča.

Rozmery: 22 cm x 22 cm

Materiál: melamín
Neobsahuje BPA, ftaláty a cadmium


Charakteristiky:
Francúzska značka Les Deglingos sa vyznačuje predovšetkým kvalitou a originálnym dizajnom, ktorý vďačí nielen dizajnérovi Stephanie Dick, ale aj ... babičke zakladateľa - Laurent Manceron. Bola to len hračka z útržkov tkanín, ktorú už pre rokmi vyrobila pre svojho vnuka, ktorý ho inšpiroval k vytvoreniu zbierky.

Hodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.