Avent Kojenecká fľaša (PP) AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml

Kojenecká fľaša (PP)  AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml
Kojenecká fľaša (PP)  AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml
Kojenecká fľaša (PP)  AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml

Dobré nakŕmenie znamená dobrý spánok dieťatka s kojeneckou fľašou určenou pre dievčatká.
Nespokojné a nervózne chovanie, čiže podráždenosť, sú príčiny ktoré vedú k plaču dieťatka.
Klinický výskum potvrdzuje, že kojenecká fľaša AVENT výrazne znižuje koliku a nervozitu a po prebudení boli deti spokojnejšie, než deti kŕmené z obyčajných fliaš.


Výrobca: Avent
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Kojenecká fľaša (PP) AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml
Kojenecká fľaša (PP) AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 mlCena s DPH:
Cena bez DPH:
8,60 €
7,17 €

Fľaše sú vyrobené z polypropylenu (PP) neobsahujúce BPA.
Dojčenská fľaštička s cumlíkom 1m+. Čistá, priehľadná, s presnou stupnicou.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešávaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.
Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil + redukčný krúžok. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.


Technická špecifikácia:
BPA 0% *
1 x koj. fľaša AVENT AIRFLEX s redukčným krúžkom 260 ml
1 x savička s dvoma dierkami 1m+Charakteristiky:
Spoločnosť PHILIPS AVENT existuje na trhu už od roku 1984. Vyrába inovatívne produkty, ktoré uľahčujú dojčenie a starostlivosť o zdravie a bezpečnosť dieťaťa. Philips Avent ponúka dojčenské fľaše, kvalitný riad, odsávačky mlieka, pestúnky a ďalšie, teplomery, zvlhčovače, sterilizátory a ohrievače fliaš. Ak hľadáte naozaj kvalitné výrobky pre deti, voľte Philips Avent.*Obsahuje 1,00% BPA v súlade so smernicou EU 2011/8 EU. On-line prieskum spokojnosti zákazníkov podľa TNS v decembri 2011 ktorou prešlo vyše 36 000 používateliek značiek a produktov pre deti, vykonané v USA, GB, Španielsku, Taliansku,Poľsku, Francúzsku,Nemecku, Holandsku, Rusku a Číne.
Hodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.