Avent Kojenecká fľaša (PP) AVENT CLASSIC+ 2 x 125ml

Kojenecká fľaša (PP)  AVENT CLASSIC+  2 x 125ml
Kojenecká fľaša (PP)  AVENT CLASSIC+  2 x 125ml
Kojenecká fľaša (PP)  AVENT CLASSIC+  2 x 125ml

Dobré nakŕmenie znamená dobrý spánok dieťatka.
Nespokojné a nervózne chovanie, čiže podráždenosť, sú príčiny ktoré vedú k plaču dieťatka.
Klinický výskum potvrdzuje, že kojenecká fľaša AVENT výrazne znižuje koliku a nervozitu a po prebudení boli deti spokojnejšie, než deti kŕmené z obyčajných fliaš.


Výrobca: Avent
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnosť: skladom

 Položiť otázku predajcovi
Vytlačiť ponuku  Vytlačiť ponuku
Doporučiť produkt priateľovi  Doporučiť produkt priateľovi

Kojenecká fľaša (PP) AVENT CLASSIC+ 2 x 125ml
Kojenecká fľaša (PP) AVENT CLASSIC+ 2 x 125mlCena s DPH:
Cena bez DPH:
10,50 €
8,75 €

Dojčenská fľaštička s cumlíkom s pomalým prietokom (2 otvory). Čistá, priehľadná s presnou stupnicou.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešávaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.
Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.


Technická špecifikácia:
BPA 0%
2 x koj. fľaša AVENT CLASSIC+ 125ml
2 x savička s dvoma dierkami 0m+


Charakteristiky:
Spoločnosť PHILIPS AVENT existuje na trhu už od roku 1984. Vyrába inovatívne produkty, ktoré uľahčujú dojčenie a starostlivosť o zdravie a bezpečnosť dieťaťa. Philips Avent ponúka dojčenské fľaše, kvalitný riad, odsávačky mlieka, pestúnky a ďalšie, teplomery, zvlhčovače, sterilizátory a ohrievače fliaš. Ak hľadáte naozaj kvalitné výrobky pre deti, voľte Philips Avent.
Hodnotenia z Modrykonik.sk, pre PRO CONTESSA,s.r.o.